Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

TRENDnet TI-PGM5415 -poorts Industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Merken: TRENDnet
Artikelnr #:TI-PGM541 Model #: TI-PGM541  Naam: TRENDnet TI-PGM5415-port Industrial Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch
  • 4 x Gigabit PoE+ ports
  • 1 x Gigabit SFP slot
  • 120W PoE power budget

Interfaces/Poorten

Gegevens poort/uitbreidingssleuf
5 x Gigabit Ethernet Network
Totaal aantal netwerkpoorten
5

Netwerk & Communicatie

Ethernet technologie
SFP
Netwerkstandaarden
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X

Uiterlijke kenmerken

Gewicht (bij benadering)
0,67 kg
Materiaal
Metaal
Vormgeving
DIN Rail Mount, Wandsteun

Overige

Inhoud verpakking
TI-PGM541|Quick Installation Guide|Removable terminal block
Kenmerken
1 x Gigabit SFP slot, 10Gbps switching capacity, 120W PoE power budget, 4 x Gigabit PoE ports, Alarm output triggered by power failure, Hardened IP30 rated metal switch, Includes DIN-Rail and wall mounts, Operating temperature range of -20 to 65 deg C (-4 to 149 deg F), Power supply sold separately (models: TI-S15052, TI-S24052, TI-S12048), Redundant power inputs with overload current protection
Milieucertificering
CE, FCC, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, LVD
TAA Compliant
Ja

Vergelijkbare producten

TRENDnet TEG-S50G 5-poorts Gigabit GREENnet Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TEG-S50G

TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

TRENDnet TPE-119GI Gigabit PoE++ Injector, 95W

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Gigabit 4PPoE Injector

TRENDnet TPE-TG50G 5-poorts Gigabit PoE Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG50G

TRENDnet TI-S12048 120W Single Output Industriële DIN-Rail Voeding

Categorie: Voedingen   Merken: TRENDnet
Image of TI-S12048

TRENDnet TPE-S50 6-poorts Fast Ethernet PoE+ Switch, 1.2Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-S50

TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector

TRENDnet TPE-TG80G 8-poorts Gigabit PoE+ Switch, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG80G

TRENDnet TPE-117GI Gigabit Ultra PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Gigabit Ultra PoE+ Injector

TRENDnet TEG-MGBSX SFP Multi-Mode LC Module, 550m

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-MGBSX Multi-mode Mini GBIC Module

TRENDnet TEG-S82G 8-poorts Gigabit Greennet Switch met metalen behuizing

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-S82G 8-Port Gigabit Greennet Switch with Metal Case

TRENDnet TEW-740APBO2K 10 dBi Draadloze N300 Outdoor PoE Voorgeconfigureerde Point-to-Point Bridge Kit, 2-Pack

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEW-740APBO2K IEEE 802.11n 300 Mbit/s Wireless Access Point

TRENDnet TI-PG541 5-poorts industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TI-PG541 5-Port Hardened Industrial Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

TRENDnet TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector

TRENDnet TPE-2840WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-2840WS 28-Port Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

TRENDnet TPE-5028WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Categorie: PoE Apparaten   Merken: TRENDnet
TRENDnet 28-Port Gigabit Web Smart PoE+ Switch (370W)

TRENDnet TPE-3018LS 18-poorts Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet 18-Port Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch

TRENDnet TPE-LG50 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet 5-Port Gigabit Long Range PoE+ Switch

TRENDnet TPE-S44 8-poorts 10-100Mbps PoE Switch, 1.6Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-S44 8-Port 10/100Mbps PoE Switch, 1.6Gbps

TRENDnet TPE-TG240G 24-poorts Gigabit PoE Switch, 48Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG240G

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG160G

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-TG182 18-Port Gigabit PoE  Switch

TRENDnet TPE-TG82G 8-Port Gigabit PoE Switch, 61W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-TG83 8-Port Gigabit PoE Switch, 65W, 16Gbps

TRENDnet TPE-TG84 8-poorts Gigabit PoE+ Switch met LED-indicatoren, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG84

TRENDnet TPE-TG161H 16-poorts Gigabit PoE+ Switch, 120W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG161H

TRENDnet TPE-TG52 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 32W, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG52

TRENDnet TPE-TG83 8-poorts Gigabit PoE switch, 65W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG83

TRENDnet TI-PF11SFP Industriële SFP naar Gigabit PoE+ Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
TRENDnet Industrial SFP to Gigabit PoE+ Media Converter; IP30 Rated Housing; Operating temperature range -40?? 75 ?C to (-40? ? 167 ?F); TI-PF11SFP

TRENDnet TI-UF11SFP Industriële SFP naar Gigabit UPoE mediaconverter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
Image of TI-UF11SFP

TRENDnet TI-IG90 Geharde industriële 90w Gigabit 4pPoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Hardened Industrial 90W Gigabit 4Ppoe Injector,4-Pair Power Over Ethernet, Poe(15.4W), Poe+(30W), 4Ppoe(90W)Power, IP30, DIN-Rail/Wall Mount Included, 4-Pair Poe Up to 100M (328 ft.),TI-IG90

TRENDnet TEG-S17D 16-poorts gigabit desktop unmanaged switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TEG-S17D

NETWERK SWITCH POE 2xgb PoE out

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-P521ES
close button