Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

TRENDnet TPE-TG240G 24-poorts Gigabit PoE Switch, 48Gbps

Merken: TRENDnet
Artikelnr #:TPE-TG240G Model #: TPE-TG240g  Naam: TRENDnet TPE-TG240G 24-Port Gigabit PoE Switch, 48Gbps
  • POE POWER BUDGET & SWITCH CAPACITY: The large 370 W PoE power budget supports up to 30 Watts of PoE power per port and all Gigabit ports produce a 48 Gbps switching capacity and supports Jumbo Frames up to 10 KB
  • OPERATING TEMPERATURE: This 4-Port Gigabit PoE+ Ethernet switch is rated with an operating temperature range of 0 - 40 °C (32 - 104 °F).
  • TRENDnet LIFETIME PROTECTION: All metal TRENDnet switches are backed by our lifetime TRENDnet Manufacturer Warranty

Batterij

Operating Temperature (T-T) (°F)
32-104

Energie

Frequentie
50 Hz|60 Hz
Frequentie (Hz)
50, 60
Ingangsspanning
100V AC, 240V AC
Ingangsspanning (V AC)
100, 240
PoE (RJ-45) poort
Nee
PoE-budget
370W
PoE-budget (W)
380
Stroombron
Stroomvoorziening
Stroomverbruik (W)
36

Garantie

Beperkte garantie
Levenslang

Interfaces/Poorten

Gegevens poort/uitbreidingssleuf
24 x Gigabit Ethernet Network
Totaal aantal netwerkpoorten
24

Media & Performance

Netwerktechnologie
10/100/1000Base-T

Netwerk & Communicatie

Ethernet technologie
SFP
Maximaal aantal lagen
2
Netwerkstandaarden
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X

Productinformatie

Lengte
17,3"
Lengte (mm)
439,42

Uiterlijke kenmerken

Breedte
76,2 mm
Breedte (mm)
440
Compatibel rack-unit
1U
Diepte
152,4 mm
Diepte (mm)
249.476
Gewicht (bij benadering)
3,60 kg
Hoogte
203,2 mm
Hoogte (mm)
44
Vormgeving
Desktop, Rack Montage

Overige

Inhoud verpakking
  • 24-Port Gigabit PoE+ Switch
  • Quick Installation Guide
  • Rack mount kit
  • Power cord
Kenmerken
1U 19" rack mountable metal housing with brackets included, 24 x Gigabit PoE ports, 370W PoE power budget, 48Gbps switching capacity, Internal Power Supply, Reduces equipment cost by delivering data and power over existing network cables, Smart Fans
Milieucertificering
CE, FCC, UL
Milieuvriendelijk
Ja
TAA Compliant
Ja

Vergelijkbare producten

TRENDnet TEG-S50G 5-poorts Gigabit GREENnet Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TEG-S50G

TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

TRENDnet TPE-119GI Gigabit PoE++ Injector, 95W

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Gigabit 4PPoE Injector

TRENDnet TPE-TG50G 5-poorts Gigabit PoE Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG50G

TRENDnet TI-S12048 120W Single Output Industriële DIN-Rail Voeding

Categorie: Voedingen   Merken: TRENDnet
Image of TI-S12048

TRENDnet TPE-S50 6-poorts Fast Ethernet PoE+ Switch, 1.2Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-S50

TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector

TRENDnet TPE-TG80G 8-poorts Gigabit PoE+ Switch, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG80G

TRENDnet TPE-117GI Gigabit Ultra PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Gigabit Ultra PoE+ Injector

TRENDnet TEG-MGBSX SFP Multi-Mode LC Module, 550m

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-MGBSX Multi-mode Mini GBIC Module

TRENDnet TEG-S82G 8-poorts Gigabit Greennet Switch met metalen behuizing

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-S82G 8-Port Gigabit Greennet Switch with Metal Case

TRENDnet TEW-740APBO2K 10 dBi Draadloze N300 Outdoor PoE Voorgeconfigureerde Point-to-Point Bridge Kit, 2-Pack

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEW-740APBO2K IEEE 802.11n 300 Mbit/s Wireless Access Point

TRENDnet TI-PG541 5-poorts industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TI-PG541 5-Port Hardened Industrial Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

TRENDnet TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector

TRENDnet TPE-2840WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-2840WS 28-Port Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

TRENDnet TPE-5028WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Categorie: PoE Apparaten   Merken: TRENDnet
TRENDnet 28-Port Gigabit Web Smart PoE+ Switch (370W)

TRENDnet TPE-3018LS 18-poorts Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet 18-Port Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch

TRENDnet TPE-LG50 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet 5-Port Gigabit Long Range PoE+ Switch

TRENDnet TPE-S44 8-poorts 10-100Mbps PoE Switch, 1.6Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-S44 8-Port 10/100Mbps PoE Switch, 1.6Gbps

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG160G

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-TG182 18-Port Gigabit PoE  Switch

TRENDnet TPE-TG82G 8-Port Gigabit PoE Switch, 61W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-TG83 8-Port Gigabit PoE Switch, 65W, 16Gbps

TRENDnet TPE-TG84 8-poorts Gigabit PoE+ Switch met LED-indicatoren, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG84

TRENDnet TPE-TG161H 16-poorts Gigabit PoE+ Switch, 120W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG161H

TRENDnet TPE-TG52 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 32W, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG52

TRENDnet TPE-TG83 8-poorts Gigabit PoE switch, 65W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG83

TRENDnet TI-PF11SFP Industriële SFP naar Gigabit PoE+ Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
TRENDnet Industrial SFP to Gigabit PoE+ Media Converter; IP30 Rated Housing; Operating temperature range -40?? 75 ?C to (-40? ? 167 ?F); TI-PF11SFP

TRENDnet TI-PGM5415 -poorts Industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TI-PGM541

TRENDnet TI-UF11SFP Industriële SFP naar Gigabit UPoE mediaconverter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
Image of TI-UF11SFP

TRENDnet TI-IG90 Geharde industriële 90w Gigabit 4pPoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Hardened Industrial 90W Gigabit 4Ppoe Injector,4-Pair Power Over Ethernet, Poe(15.4W), Poe+(30W), 4Ppoe(90W)Power, IP30, DIN-Rail/Wall Mount Included, 4-Pair Poe Up to 100M (328 ft.),TI-IG90

TRENDnet TEG-S17D 16-poorts gigabit desktop unmanaged switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TEG-S17D

NETWERK SWITCH POE 2xgb PoE out

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-P521ES
close button