Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

TRENDnet TPE-5028WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Merken: TRENDnet
Artikelnr #:TPE-5028WS Model #: TPE-5028WS  Naam: TRENDnet TPE-5028WS 28-Port Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps
  • 370W PoE power budget, 56Gbps switching capacity, and equipped with a smart fan

Garantie

Beperkte garantie
Levenslang

I/O-uitbreidingen

Aantal SFP slots
4
Aantal Total Expansion slots
4
Gedeelde SFP-slot
Ja
Type uitbreidingsslot
SFP

Interfaces/Poorten

Gegevens poort/uitbreidingssleuf
24 x Gigabit Ethernet Network, 4 x Gigabit Ethernet Expansion Slot
Modulair
Ja
Netwerk (RJ-45)
Ja
Stack-poort
Nee
Totaal aantal netwerkpoorten
28
Uplink-poort
Nee

Management & Protocollen

Beheer mogelijk
Ja

Media & Performance

Netwerktechnologie
1000Base-LX, 1000Base-X

Netwerk & Communicatie

Ethernet technologie
SFP
Maximaal aantal lagen
2
Netwerkstandaarden
IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3z

Productinformatie

Lengte
439,4 mm
Lengte (mm)
439,42

Uiterlijke kenmerken

Breedte
76,2 mm
Breedte (mm)
76,2
Compatibel rack-unit
1U
Diepte
279,4 mm
Diepte (mm)
279,4
Gewicht (bij benadering)
349,3 g
Hoogte
50,8 mm
Hoogte (mm)
50,8
Vormgeving
Rack Montage

Overige

Inhoud verpakking
TPE-5028WS|Quick Installation Guide|CD-ROM (Utility and User's Guide)|Power cord (1.8m/6 ft)|Rack mount kit
Kenmerken
24 x Gigabit PoE ports, 370W PoE power budget, 4 x Shared Gigabit ports (RJ-45 or SFP), 56Gbps switching capacity, Bandwidth control per port, Easy-to-use web-based management interface, IEEE 802.1p QoS with queue scheduling support, PoE alive check automatically attempts to recover an unresponsive PoE device connected, Private, Multicast and Voice VLAN support, Remote cloud management with TRENDnet Hive (Additional fee applies), Smart Fan, Supports IPv6, LACP, VLAN, QoS and IGMP Snooping
Milieucertificering
CE, FCC, UL
TAA Compliant
Ja

Vergelijkbare producten

TRENDnet TEG-S50G 5-poorts Gigabit GREENnet Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TEG-S50G

TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

TRENDnet TPE-119GI Gigabit PoE++ Injector, 95W

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Gigabit 4PPoE Injector

TRENDnet TPE-TG50G 5-poorts Gigabit PoE Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG50G

TRENDnet TI-S12048 120W Single Output Industriële DIN-Rail Voeding

Categorie: Voedingen   Merken: TRENDnet
Image of TI-S12048

TRENDnet TPE-S50 6-poorts Fast Ethernet PoE+ Switch, 1.2Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-S50

TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector

TRENDnet TPE-TG80G 8-poorts Gigabit PoE+ Switch, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG80G

TRENDnet TPE-117GI Gigabit Ultra PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Gigabit Ultra PoE+ Injector

TRENDnet TEG-MGBSX SFP Multi-Mode LC Module, 550m

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-MGBSX Multi-mode Mini GBIC Module

TRENDnet TEG-S82G 8-poorts Gigabit Greennet Switch met metalen behuizing

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-S82G 8-Port Gigabit Greennet Switch with Metal Case

TRENDnet TEW-740APBO2K 10 dBi Draadloze N300 Outdoor PoE Voorgeconfigureerde Point-to-Point Bridge Kit, 2-Pack

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEW-740APBO2K IEEE 802.11n 300 Mbit/s Wireless Access Point

TRENDnet TI-PG541 5-poorts industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TI-PG541 5-Port Hardened Industrial Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

TRENDnet TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector

TRENDnet TPE-2840WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-2840WS 28-Port Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

TRENDnet TPE-3018LS 18-poorts Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet 18-Port Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch

TRENDnet TPE-LG50 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet 5-Port Gigabit Long Range PoE+ Switch

TRENDnet TPE-S44 8-poorts 10-100Mbps PoE Switch, 1.6Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-S44 8-Port 10/100Mbps PoE Switch, 1.6Gbps

TRENDnet TPE-TG240G 24-poorts Gigabit PoE Switch, 48Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG240G

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG160G

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-TG182 18-Port Gigabit PoE  Switch

TRENDnet TPE-TG82G 8-Port Gigabit PoE Switch, 61W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-TG83 8-Port Gigabit PoE Switch, 65W, 16Gbps

TRENDnet TPE-TG84 8-poorts Gigabit PoE+ Switch met LED-indicatoren, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG84

TRENDnet TPE-TG161H 16-poorts Gigabit PoE+ Switch, 120W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG161H

TRENDnet TPE-TG52 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 32W, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG52

TRENDnet TPE-TG83 8-poorts Gigabit PoE switch, 65W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG83

TRENDnet TI-PF11SFP Industriële SFP naar Gigabit PoE+ Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
TRENDnet Industrial SFP to Gigabit PoE+ Media Converter; IP30 Rated Housing; Operating temperature range -40?? 75 ?C to (-40? ? 167 ?F); TI-PF11SFP

TRENDnet TI-PGM5415 -poorts Industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TI-PGM541

TRENDnet TI-UF11SFP Industriële SFP naar Gigabit UPoE mediaconverter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
Image of TI-UF11SFP

TRENDnet TI-IG90 Geharde industriële 90w Gigabit 4pPoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Hardened Industrial 90W Gigabit 4Ppoe Injector,4-Pair Power Over Ethernet, Poe(15.4W), Poe+(30W), 4Ppoe(90W)Power, IP30, DIN-Rail/Wall Mount Included, 4-Pair Poe Up to 100M (328 ft.),TI-IG90

TRENDnet TEG-S17D 16-poorts gigabit desktop unmanaged switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TEG-S17D

NETWERK SWITCH POE 2xgb PoE out

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-P521ES
close button