Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Merken: ComNet Communications
Artikelnr #:CNFE2MC Model #: CNFE2MC  Naam: ComNet CNFE2MC ComFit 2-Channel Ethernet Media Converter, 10/100 Mbps
  • 10/100 Mbps Ethernet - 10/100 BASE-T/TX electrical port - 100 BASE-FX optical port
  • Electrical port supports Auto-Negotiation for 10 Mbps or 100 Mbps, full duplex or half duplex data.
  • Optical port supports 100 Mbps full duplex data

Vergelijkbare producten

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, Basis unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, camera-unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

AXIS T8604 T864 serie, 4-poorts Media Converter-switch met 2 RJ45-poorten

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet over Coax videokabelmodule

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

ComNet CNMCSFPPOE/M Mini 10/100/1000Mbps Ethernet mediaconverter met 30W PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1M1A/2 10/100 Mbps Ethernet Elektrische naar Optische Mediaconverter voor Interne Montage, 1 draad, Multimode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

TRENDnet TFC-PGSFP Gigabit PoE PD SFP Fiber Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

ComNet FVR110M1 Video Ontvanger-Data Transceiver, Multimode, 62.5-125 Micron Fiber, 3 km Max. bereik

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FVT110M1-M Mini Video Transmitter-Data Transceiver, Multimode, 62.5-125 Micron Fiber, 3 km Max. bereik

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1M1A/4 CNFE1 serie, 100Mbps InDome mediaconverter, multimode, 1 vezel, SC Connector, 1310/1550nm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

TRENDnet TI-UF11SFP Industriële SFP naar Gigabit UPoE mediaconverter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

TRENDnet TI-PF11SFP Industriële SFP naar Gigabit PoE+ Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

TRENDnet TU-S9E 1-poorts serieel naar IP Ethernet Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

TRENDnet TUC-ET2G USB-C 3.1 naar 2.5GBASE-T Ethernet adapter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

TRENDnet TI-S100 RS232-naar-RS422/RS485 converteradapter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, montage op plank of DIN-rail

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

AXIS T8606 4-poorts mediaconvertor, ethernet naar glasvezel, 24VDC, 10-100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1RPT-PD Media Converters Ethernet Repeater met PoE, 10-100mbps Industrieel Buisbehuizing

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1S2-3 Media Converter Ultra Miniatuur Pcb, 100mbps, Singlemode, 2 Vezels, AC-DC, PSU

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNMCSFP Media Converter 100mbps-1gbps 1x SFP Port

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDC80RM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Supervised Rx

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M1BM Klein formaat RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M1A Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
close button