Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

TRENDnet TI-MGBSX 1000Base-SX Industriële SFP Multi-Mode LC Module, 550m., 1.25Gbps

Merken: TRENDnet
Artikelnr #:TI-MGBSX Model #: TI-MGBSX  Naam: TRENDnet TI-MGBSX 1000Base-SX Industrial SFP Multi-Mode LC Module, 550m., 1.25Gbps
  • FIBER MODE/ DISTANCE: The Multi-Mode Small Form-Factor Pluggable (SFP) transceiver spans distances up to 550 m (1804 ft.) and supports up to 1.25 Gbps.
  • WIDE OPERATING TEMPERATURE RANGE: Rated for an operating temperature range of -40°- 85 °C (-40° - 185 °F)
  • TRENDnet LIFETIME PROTECTION: This module comes with lifetime manufacturer protection

Netwerk & Communicatie

Ethernet technologie
1.25 Gigabit Ethernet, SFP

Uiterlijke kenmerken

Breedte
127 mm
Breedte (mm)
127
Diepte
254 mm
Diepte (mm)
254
Gewicht (bij benadering)
648,6 g
Hoogte
76,2 mm
Hoogte (mm)
76,2
Toepassing/gebruik
Gegevensnetwerk, Optical Network
Vormgeving
Hot-pluggable

Overige

Compatibiliteit
MSA Compliant
Inhoud verpakking
  • 1000Base-SX Industrial SFP Multi-Mode LC Module (550 m)
  • Quick Installation Guide
TAA Compliant
Nee

Vergelijkbare producten

TRENDnet TEG-S50G 5-poorts Gigabit GREENnet Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-119GI Gigabit PoE++ Injector, 95W

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG50G 5-poorts Gigabit PoE Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TI-S12048 120W Single Output Industriële DIN-Rail Voeding

Categorie: Voedingen   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-S50 6-poorts Fast Ethernet PoE+ Switch, 1.2Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TEG-S82G 8-poorts Gigabit Greennet Switch met metalen behuizing

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-5028WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Categorie: PoE Apparaten   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG80G 8-poorts Gigabit PoE+ Switch, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-117GI Gigabit Ultra PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet

TRENDnet TEG-MGBSX SFP Multi-Mode LC Module, 550m

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet

TRENDnet TEW-740APBO2K 10 dBi Draadloze N300 Outdoor PoE Voorgeconfigureerde Point-to-Point Bridge Kit, 2-Pack

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: TRENDnet

TRENDnet TI-PG541 5-poorts industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-2840WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-3018LS 18-poorts Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-LG50 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-S44 8-poorts 10-100Mbps PoE Switch, 1.6Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG240G 24-poorts Gigabit PoE Switch, 48Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG82G 8-Port Gigabit PoE Switch, 61W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG84 8-poorts Gigabit PoE+ Switch met LED-indicatoren, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG161H 16-poorts Gigabit PoE+ Switch, 120W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG52 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 32W, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TPE-TG83 8-poorts Gigabit PoE switch, 65W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TI-PF11SFP Industriële SFP naar Gigabit PoE+ Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

TRENDnet TI-PG541I 6-poorts industriële Gigabit PoE+ Layer 2 Managed Din-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TE100-S5 5-poorts 10-100Mbps GREENnet Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TI-PGM5415 -poorts Industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet

TRENDnet TI-IG90 Geharde industriële 90w Gigabit 4pPoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
close button