Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

TRENDnet TI-PG102 10-poorts Industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch, 20Gbps

Merken: TRENDnet
Artikelnr #:TI-PG102 Model #: TI-PG102  Naam: TRENDnet TI-PG102 10-Port Industrial Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch, 20Gbps
  • 8 x Gigabit PoE+ ports
  • 2 x 1000Base TX/SX RJ-45/SFP shared ports
  • 240 W PoE power budget

Interfaces/Poorten

Gegevens poort/uitbreidingssleuf
8 x Gigabit Ethernet Network|2 x Gigabit Ethernet Network|2 x Gigabit Ethernet Expansion Slot
Modulair
Ja
Totaal aantal netwerkpoorten
10

Media & Performance

Netwerktechnologie
1000Base-LX, 1000Base-X

Netwerk & Communicatie

Maximaal aantal lagen
2

Productinformatie

Lengte
154,9 mm
Lengte (mm)
154,94

Uiterlijke kenmerken

Breedte (mm)
127
Diepte (mm)
254
Gewicht (bij benadering)
648,6 g
Hoogte (mm)
76,2
Vormgeving
DIN Rail Mount, Wandsteun

Overige

Inhoud verpakking
  • 10-Port Industrial Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch
  • Quick Installation Guide
  • Removable Terminal Block
  • DIN-rail and Wall Mount Kit
Kenmerken
2 x Gigabit RJ-45 / SFP shared ports, 20 Gbps switching capacity, 240 W PoE power budget, 8 x Gigabit PoE+ ports, Alarm output triggered by power failure, Dual redundant power inputs with overload current protection, Hardened IP30 rated metal switch, Includes DIN-rail and wall mounts, Operating temperature range of -40° - 75°C (-40° - 167°F), Power supply sold separately (models: TI-S24048 / 48VDC3000)
TAA Compliant
Ja

Vergelijkbare producten

TRENDnet TEG-S50G 5-poorts Gigabit GREENnet Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TEG-S50G

TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

TRENDnet TPE-119GI Gigabit PoE++ Injector, 95W

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Gigabit 4PPoE Injector

TRENDnet TPE-TG50G 5-poorts Gigabit PoE Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG50G

TRENDnet TI-S12048 120W Single Output Industriële DIN-Rail Voeding

Categorie: Voedingen   Merken: TRENDnet
Image of TI-S12048

TRENDnet TPE-S50 6-poorts Fast Ethernet PoE+ Switch, 1.2Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-S50

TRENDnet TEG-S82G 8-poorts Gigabit Greennet Switch met metalen behuizing

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-S82G 8-Port Gigabit Greennet Switch with Metal Case

TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-113GI Gigabit PoE Injector

TRENDnet TPE-5028WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Categorie: PoE Apparaten   Merken: TRENDnet
TRENDnet 28-Port Gigabit Web Smart PoE+ Switch (370W)

TRENDnet TPE-TG80G 8-poorts Gigabit PoE+ Switch, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG80G

TRENDnet TPE-117GI Gigabit Ultra PoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Gigabit Ultra PoE+ Injector

TRENDnet TEG-MGBSX SFP Multi-Mode LC Module, 550m

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
Image of TEG-MGBSX

TRENDnet TEW-740APBO2K 10 dBi Draadloze N300 Outdoor PoE Voorgeconfigureerde Point-to-Point Bridge Kit, 2-Pack

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEW-740APBO2K IEEE 802.11n 300 Mbit/s Wireless Access Point

TRENDnet TI-PG541 5-poorts industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TI-PG541 5-Port Hardened Industrial Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

TRENDnet TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector

TRENDnet TPE-2840WS 28-poorts Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-2840WS 28-Port Gigabit Web Smart PoE+ Switch, 56Gbps

TRENDnet TPE-3018LS 18-poorts Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-3018LS 18-Port Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch

TRENDnet TPE-LG50 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet 5-Port Gigabit Long Range PoE+ Switch

TRENDnet TPE-S44 8-poorts 10-100Mbps PoE Switch, 1.6Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-S44 8-Port 10/100Mbps PoE Switch, 1.6Gbps

TRENDnet TPE-TG240G 24-poorts Gigabit PoE Switch, 48Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG240G

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG160G

TRENDnet TPE-TG182 18-poorts Gigabit PoE-switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-TG182 18-Port Gigabit PoE  Switch

TRENDnet TPE-TG82G 8-Port Gigabit PoE Switch, 61W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TPE-TG83 8-Port Gigabit PoE Switch, 65W, 16Gbps

TRENDnet TPE-TG84 8-poorts Gigabit PoE+ Switch met LED-indicatoren, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG84

TRENDnet TPE-TG161H 16-poorts Gigabit PoE+ Switch, 120W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG161H

TRENDnet TPE-TG52 5-poorts Gigabit PoE+ Switch, 32W, 10Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG52

TRENDnet TPE-TG83 8-poorts Gigabit PoE switch, 65W, 16Gbps

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TPE-TG83

TRENDnet TI-PF11SFP Industriële SFP naar Gigabit PoE+ Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
TRENDnet Industrial SFP to Gigabit PoE+ Media Converter; IP30 Rated Housing; Operating temperature range -40?? 75 ?C to (-40? ? 167 ?F); TI-PF11SFP

TRENDnet TI-PG541I 6-poorts industriële Gigabit PoE+ Layer 2 Managed Din-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet 6-Port Hardened Industrial Gigabit Poe+ Layer 2 Managed DIN-Rail Switch, 4 x Gigabit PoE+ 802.3at Ports, 1 x Gigabit Port, 1 x Gigabit SFP Slot, 120W Power Budget, Black, TI-PG541i

TRENDnet TE100-S5 5-poorts 10-100Mbps GREENnet Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
TRENDnet TE100-S5 5-Port 10/100Mbps GREENnet Switch

TRENDnet TI-PGM5415 -poorts Industriële Gigabit PoE+ DIN-Rail Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: TRENDnet
Image of TI-PGM541

TRENDnet TI-IG90 Geharde industriële 90w Gigabit 4pPoE Injector

Categorie: PoE Injectoren   Merken: TRENDnet
TRENDnet Hardened Industrial 90W Gigabit 4Ppoe Injector,4-Pair Power Over Ethernet, Poe(15.4W), Poe+(30W), 4Ppoe(90W)Power, IP30, DIN-Rail/Wall Mount Included, 4-Pair Poe Up to 100M (328 ft.),TI-IG90
close button