Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

ComNet CNMCSFPPOE/M Mini 10/100/1000Mbps Ethernet mediaconverter met 30W PoE+

Merken: ComNet Communications
Artikelnr #:CNMCSFPPOE/M Model #: CNMCSFPPOE/M  Naam: ComNet CNMCSFPPOE/M Mini 10/100/1000Mbps Ethernet Media Converter with 30W PoE+
  • IEEE 802.3 Compliant
  • Designed for installation in harsh out-of-plant/ unconditioned industrial or roadside operating environments (-40 º to +75 ºC ambient). Fully compliant with the environmental requirements of NEMA TS-2 for Traffic Signal Control Equipment
  • Status indicating LEDs provide rapid indication of critical operating parameters

Netwerk & Communicatie

Ethernet technologie
Snel internet

Uiterlijke kenmerken

Breedte
83,8 mm
Breedte (mm)
83,82
Diepte
63,5 mm
Diepte (mm)
63,5
Hoogte
27,9 mm
Hoogte (mm)
27,94
Vormgeving
DIN Rail Mount, Wandsteun

Overige

TAA Compliant
Nee

Vergelijkbare producten

NVT NV-ECLK EC-Link: Long Reach

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

AXIS T8604 T864 serie, 4-poorts Media Converter-switch met 2 RJ45-poorten

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, Basis unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, camera-unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet over Coax videokabelmodule

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

TRENDnet TI-PF11SFP Industriële SFP naar Gigabit PoE+ Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

ComNet CNFE1M1A/2 10/100 Mbps Ethernet Elektrische naar Optische Mediaconverter voor Interne Montage, 1 draad, Multimode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1M1A/4 CNFE1 serie, 100Mbps InDome mediaconverter, multimode, 1 vezel, SC Connector, 1310/1550nm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNMCSFP Media Converter 100mbps-1gbps 1x SFP Port

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR110M1 Video Ontvanger-Data Transceiver, Multimode, 62.5-125 Micron Fiber, 3 km Max. bereik

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FVT110M1-M Mini Video Transmitter-Data Transceiver, Multimode, 62.5-125 Micron Fiber, 3 km Max. bereik

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

AXIS T8606 4-poorts mediaconvertor, ethernet naar glasvezel, 24VDC, 10-100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, montage op plank of DIN-rail

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1RPT-PD Media Converters Ethernet Repeater met PoE, 10-100mbps Industrieel Buisbehuizing

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1S2-3 Media Converter Ultra Miniatuur Pcb, 100mbps, Singlemode, 2 Vezels, AC-DC, PSU

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDC80RM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Supervised Rx

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M1BM Klein formaat RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M1A Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDC80TM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Contact Tx mm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M2-M RS232-RS422-RS485 Data Transceiver, Multimode, 16 dB in 62,5-micron Kern, 4 km Max. Bereik

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1BM klein formaat RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
close button